Tikime, kad galime.

Mūsų istorija

Sveiki atvykę

Sveiki atvykę į AdomaHome, čia Jūsų laukia žavus ir viliojantis kvapų pasaulis. Leiskite mums pakviesti Jus į kvepiančią kelionę, kuri bus praturtinta gaiviais, elegancija ir prabanga dvelkiančiais kvapais.

Atsakymai

Kas paskatino mus įkurti AdomaHome?

Didelis noras pasidalinti nuostabiais ir ilgai išliekančiais kvapais su Jumis, kad ir kur bebūtumėte: namuose, biure ar automobilyje. Mes tikime, kad kvapai turi unikalias savybes sukelti teigiamas emocijas, gerą nuotaiką, energingumą bei suteikti jaukumo.
Mūsų misija pasiūlyti savo gaminius už gerą kainą, neprarandant kokybės.

Ko galite tikėtis iš AdomaHome produktų?

Mūsų gaminiai sukurti taip, kad skleistų gaivius, ilgai išliekančius kvapus, gerinančius Jūsų aplinką. Nesvarbu, ar ieškote raminančio gėlių aromato ar gaivinančio citrusinių vaisių pliūpsnio, mūsų platus asortimentas neabejotinai atitiks Jūsų lūkesčius ir norus.

Kuo AdomaHome išsiskiria kvapų pasaulyje?

Mes siekiame kokybės ir mobilumo. Didžiuojamės kurdami išskirtinę, aukščiausios kokybės namų ir automobilių kvapų kolekciją, kuri patenkina įvairius mūsų klientų skonius ir pageidavimus. Mūsų kvapus kuria ir kruopščiai atrenka kvalifikuoti specialistai, tai įrodydami, kad kiekvienas kvapas yra mūsų įsipareigojimas Jums.

Tikslas

Mūsų tikslas

AdomaHome – orientuotas požiūris į klientą ir jo norus. Stengiamės suteikti teigiamas emocijas ir patirtis nuo pat pirmo žingsnio, kuomet įžengiate į mūsų siūlomą kvapų pasaulį. Mūsų atsidavusi komanda visada pasiruošusi Jums padėti, atsakyti į klausimus ir užtikrinti malonią kelionę kvapų pasaulyje.

Ačiū, kad esate mūsų kvapų šeimos dalimi.

AdomaHome komanda

ką sako pirkėjai

Klientų atsiliepimai

NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Perkant nuo 50 Eur ir daugiau.

Prekių grąžinimas

Prekių gražinimas 14d.

SAUGUS APSIPIRKIMAS

Visi mokėjimai yra apsaugoti.

DAUGIAU NEI 500 PRODUKTŲ

Turime visko ko reikia gaivai.