Privatumo politika

Paskutini kartą atnaujinta 28-liepos-2023

Ši Privatumo Politika apibūdina MB Adoma group, Šilutes pl. 35G-36, Klaipėda 94105, Lietuva, el. paštas: info@adomahome.lt, telefono numeris: +37063067768 politiką ir jūsų informaciją, kurią atskleidžiate ir naudojate lankantis mūsų svetainėje (http://adomahome.lt). (the “Service”). Prisijungdami prie paslaugos (service) ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią privatumo politiką. Jeigu nesutinkate, neprisijunkite ir nesinaudokite paslauga.

Pasiliekame teisę bet kada keisti privatumo politiką be išankstinio įspėjimo bei ją paskelbti iš naujo. Peržiūrėta ir patikslinta privatumo politika galios 180 dienų nuo paskelbimo, o jūsų tęsiama prieiga arba naudojimasis paslauga po to laiko reikš, kad sutinkate su peržiūrėta privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

 1. Mūsų renkama informacija:

  Mes rinksime ir tvarkysime apie Jus, šią asmeninę informaciją:

  1. Vardas
  2. El. paštas
  3. Tel. numeris
 2. Kaip naudosime jūsų informaciją:

  Surinktą informaciją apie jus, mes naudosime šiems tikslams:

  1. Rinkodaros ir reklamos tikslais
  2. Aptarnavimas
  3. Tikslinė reklama
  4. Tvarkant klientų užsakymus

  Norėdami naudoti jūsų informaciją kitiems tikslams, mes prašysime jūsų sutikimo ir naudosime informaciją tik gavę jūsų sutikimą, ir tik tuo tikslu (-ais), kuriam (-iems) buvo prašytas sutikimas, nebent įstatymai įpareigoja elgtis kitaip. 

 3. Jūsų informacijos saugojimas:

  Jūsų asmeninė informacija bus saugoma nuo 90 dienų iki 2 metų po to, kai naudotojo paskyra bus nebeaktyvi, arba iki to laiko, kol jos reikės tikslams, dėl kurių paskyra ir buvo sukurta, įgyvendinti, kaip nurodoma privatumo politikoje.  Mums gali tekti saugoti tam tikrą informaciją ilgesnį laikotarpį, pvz., saugoti įrašus / teikti ataskaitas pagal galiojančius įstatymus arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pvz., juridinių teisių vykdymo, sukčiavimo prevencijos ir kt. Likusi anoniminė informacija ir apibendrinta informacija, kurių nė viena jūsų neidentifikuoja (tiesiogiai ar netiesiogiai), gali būti saugoma neribotą laiką.

 4. Jūsų teisės:

  Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų bendrinti (perkelti) jūsų asmeninius duomenis kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@adomahome.lt. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.

  Galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų ar profiliavimo, kurį atliekame rinkodaros tikslais, parašydami mums adresu info@adomahome.lt.

  Atkreipkite dėmesį, kad neleisdami mums rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

 5. Slapukai ir kita

  Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame informaciją ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite mūsų Slapukų Politika.

 6. Apsauga:
  Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume, mūsų kontroliuojamos, jūsų informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į galimas rizikas, negarantuojame absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti visiškos, jūsų pateiktos informacijos mums, apsaugos, todėl rizika lieka Jums. 
 7. Trečiųjų šalių nuorodos ir jūsų informacijos naudojimas:

  Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Ši privatumo politika neapima jokių trečiųjų šalių privatumo politikos ir kitos praktikos, įskaitant bet kurią trečiąją šalį, kuri valdo bet kurią svetainę ar paslaugą, kuri gali būti pasiekiama per mūsų paslaugoje esančią nuorodą. Rekomenduojame, peržiūrėti privatumo pilitiką kiekvienos svetainės, kurią aplankote.

  Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.
 8. Skundai / Duomenų apsaugos tarnyba:

  Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl pas mus turimos jūsų informacijos apdorojimo, galite rašyti skundą mūsų specialistui adresu MB Adoma group, Šilutės pl. 35G-36, el.paštas: info@adomahome.lt. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.