5 patarimai, kaip išlaikyti gerą automobilio kvapą: ką naudoti ir kaip

Įvadas

Turėdami šviežią ir maloniai kvepiantį automobilį, jūsų kasdienė kelionė į darbą ir atgal ar keliones gali būti malonesnė. Tačiau laikui bėgant automobiliuose dažnai atsiranda nemalonus kvapas iš įvairių šaltinių, tokių kaip išsiliejęs maistas, gyvūnai ar tiesiog susikaupę nešvarumai ir dulkės. Šiame tinklaraščio įraše pasidalinsime penkiais patarimais, kurie padės jums išlaikyti gerą automobilio kvapą, kartu su pasiūlymais, ką naudoti ir kaip juos naudoti.

1. Reguliariai valykite ir išsiurbkite

Vienas iš efektyviausių būdų kovoti su kvapais jūsų automobilyje yra išlaikyti jį švarų ir be nešvarumų bei šiukšlių. Reguliarus sėdynių, kilimų ir grindų kilimėlių siurbimas padės pašalinti visas įstrigusias daleles, kurios gali sukelti nemalonų kvapą. Be to, nuvalykite paviršius švelniu valikliu, kad pašalintumėte bet kokius tvyrančius kvapus. Nepamirškite išvalyti automobilio langų vidaus, nes jie taip pat gali sulaikyti kvapus.

2. Naudokite oro gaiviklius

Oro gaivikliai yra populiarus pasirinkimas norint, kad automobiliai kvepėtų gaiviai. Galima įsigyti įvairių tipų oro gaiviklių, įskaitant pakabinamus, ventiliacijos spaustukus ir įkišamus variantus. Pasirinkite kvapą, kuris jums patinka, pavyzdžiui, citrusinių vaisių, levandų ar pušų, ir padėkite oro gaiviklį tokioje vietoje, kur jis galėtų skleisti kvapą visame automobilyje. Nepamirškite laikytis gamintojo nurodymų, kad galėtumėte optimaliai naudoti.

3. Rinkitės natūralius kvapų sugėriklius

Jei pageidaujate natūralesnio metodo, galite išbandyti keletą kvapą sugeriančių variantų. Kepimo soda yra puikus kvapų neutralizatorius. Pabarstykite juo ant savo automobilio sėdynių ir kilimų, palikite keletą valandų, o tada išsiurbkite. Taip pat galite nakčiai į savo automobilį įdėti atvirą kepimo sodos dėžutę, kad sugertumėte bet kokius tvyrančius kvapus. Kitas natūralus variantas – aktyvuota anglis, kuri, sugerdama kvapus, veikia panašiai kaip kepimo soda.

4. Gerai vėdinkite savo automobilį

Tinkama ventiliacija yra būtina norint, kad jūsų automobilio viduje nepatektų kvapų. Kai tik įmanoma, atidarykite langus arba stoglangį, kad cirkuliuotų grynas oras. Jei važiuojate dulkėtu keliu ar vietovėje, kurioje oro kokybė bloga, geriausia laikyti langus uždažytus ir pasikliauti automobilio vėdinimo sistema. Reguliarus salono oro filtro keitimas taip pat padės išlaikyti gaiviai kvepiantį saloną.

5. Pašalinkite specifinius kvapus

Jei susiduriate su specifiniais kvapais, pvz., cigarečių dūmais ar naminių gyvūnėlių kvapais, galite naudoti tikslinius sprendimus. Cigarečių dūmams šalinti pabandykite naudoti kvapus neutralizuojančius purškiklius, specialiai sukurtus automobiliams. Naminių gyvūnėlių kvapams šalinti naudokite fermentinius valiklius, kurie skaido kvapą sukeliančius organinius junginius. Be to, reguliarus naminių gyvūnėlių patalynės plovimas ir sėdynių užvalkalų naudojimas gali padėti išvengti kvapų.

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *